Pazartesi - Cumartesi: 08:00-19:00Pazar - KapalıTelefon:0212 227 2084E-Posta: mail@dentcorner.com

Dent Corner Hakkında

Güler yüzlü, samimi, güvenilir, hasta memnuniyetini ve hasta gereksinimlerini göz önünde bulunduran bir tedavi sürecine başlamak istiyorsanız sizi de Dent Corner’a bekliyoruz.

Mutluluk


Dent Corner olarak amacımız, her hastamızın kliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır. Bu amacı gerçekleştirebilmek için konusunda uzman, dinamik ve tecrübeli hekimlerle çalışıyoruz.

Şeffaflık


Şeffaflık ve dürüstlük önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Tedavi yöntem ve bilgilerinin hastalarla paylaşılmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tedavi süresi boyunca hastamızla sürekli iletişim halinde kalmaya özen gösteriyoruz. Hastalarımızın merak ettiği konuları ve sordukları soruları titizlikle cevaplıyoruz.


Son Teknoloji


Sizlere kaliteli, güvenilir ve çağdaş bir hizmet verebilmek için kullandığımız ekipmanların ve teknolojinin en üst düzeyde olmasına dikkat ediyoruz. Bununla birlikte hijyen konusunda da oldukça hassas davranıyoruz.

Rahatlık ve Devamlılık


Hastalarımızın ferah ve rahat bir ortamda tedavi görmesini sağlıyoruz. Ağız ve diş sağlığı konusunda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sürekli çalışıyoruz.


Bizimle İletişime Geçmek İçin

İletişim Bilgilerimiz

Adres:   Beşiktaş Caddesi, Deniz Yıldızı İş Merkezi, No:1 Kat 3 Pk: 34353 Beşiktaş-İstanbul


Telefon

+90 0212 227 2084E-Posta

mail@dentcorner.comBizi Takip Edin

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Edebilirsiniz.Tüm Hakları Saklıdır 2020 . www.dentcorner.com